Turgutreis Jet Ski Kıyıdan Kontrol Cihazı

08.05.2019
Turgutreis Jet Ski Kıyıdan Kontrol Cihazı

Turgutreis Jet Ski Kontrol Cihazı

Jet Ski, deniz motoru olarak da bilinmektedir. Yaz sezonunda yerli ve yabancı turistlerin en büyük tutkusu adrenalini yüksek tutan jet skilerdir. Plajlar turistlerle dolup taşarken yaz sezonun vazgeçilmezi jet ski işletmeleri sezon boyunca turistlere ev sahipliği yapmaktadır. Bodrum’un son zamanlardaki en popüler tatil beldelerinden olan Turgutreis, bu işletmelerin bulunduğu yerlerden biridir. Jet skileri kiralamak isteyen turistler, 30 dakika ve 1 saat gibi zaman periyotları için 40 ile 100 dolar arasında değişen ücretler ödemektedir. Bu kazançların ülke turizmine katkı payı oldukça büyüktür. Turgutreis jet ski kontrol cihazı ile kazancınızı daha da yükseltmeniz mümkün.

Jet Ski Kontrol

Jet skileri kullanmak oldukça keyiflidir. Ancak, dikkat edilmediği takdirde ciddi kazalara yol açabilir. Bunu engellemek için öncelikle kullanıcının jet ski işletmecileri tarafından bilgilendirilmesi gerekir. Bu bilgilendirmeler, jet ski kullanıcılarının muhakkak can yeleklerini takmaları, araçların yüzücülerin olduğu yerde kullanılmaması ve aracın motorunun doğru şekilde kontrol edilmesi gerektiği şeklindedir. Turgutreis jet ski kontrol sistemi olarakda bilinen, jet ski işletmecilerine yardımcı olabilecek bir jet ski kıyıdan kontrol cihazı geliştirdik. Bu kontrol cihazı aracın kullanımının kontrolünü sadece kullanıcıya bırakmayarak, yaşanabilecek kazaları önleyebilir.

Jet Ski Kontrol Sistemi

Turgutreis jet ski kontrol cihazı, telsiz tabanlı şekilde çalışmaktadır. Böylece kontrol menzili oldukça uzun olup, çok uzak mesafedeki jet skilerin kontrollerini düzenli şekilde yapabilir. Bu önemli cihaz sayesinde, jet skilerin kullanım sürelerini takip edebilir, müşterinin verilen süreyi aşması durumunda uyarı verebilirsiniz. IP68 sınıfında olduğu için su geçirmez yapıdadır.

Turgutreis jet ski uzaktan kontrol sistemi olarak, oluşturduğumuz jet ski kontrol cihazı ile motoru durdurmak ve tekrar çalışır hale getirmek profesyonel telsizin 1 tuşu ile yapılmaktadır. Siz işletmecilerin mal güvenliği ve müşterilerinizin can güvenliği için, sezon öncesinde geliştirdiğimiz jet ski kıyıdan kontrol cihazını almanızı önemle rica ediyoruz. Montaj ve teknik bilgiler için gereken yardım profesyonel ekibimiz tarafından verilmektedir. Yaz turizmi için en çok tercih edilen yerlerden biri olan Turgutreis’in renkli ve canlı plajlarında bu tarz problemlerin yaşanmasını istemiyoruz. Müşterilerinizin güven içinde su sporu aktivitelerini gerçekleştirebilmeleri için Turgutreis jet ski uzaktan kontrol cihazımızı geliştirmek için sürekli çalışmakta ve size daha bir iyi hizmet sunabilmek için geliştirmekteyiz.

Tümü