Ayvalık Jet Ski Uzaktan Kontrol

21.04.2019
Ayvalık Jet Ski Uzaktan Kontrol

Balıkesir şehrinin şirin bir beldesi olan Ayvalık, turizm potansiyelini her geçen yıl arttırmaktadır. Turistler Ayvalık denizinin doğasını keşfetmek tertemiz suyun tadını çıkarmak için su sporlarını tercih etmektedirler. Banana, parasailing, deniz bisikleti, kano gibi su sporlarının en gözdesi ise jet skilerdir. Bu spora duyulan talep dolayısıyla Ayvalık’ın Şirinkent, Duba ve Sarımsaklı gibi plajlarında birçok su sporu tesisi bulunmaktadır.

Jet skileri kiralayan turistler, belirli zaman aralıkları için ortalama 50-150 TL gibi fiyat ödemektedir. Bu kazancın ülke turizmine katkı payı oldukça büyüktür. Jet ski sahipleri, bu ticari kazancın yanında bazı sorunlarla da karşılaşmaktadır. Jet ski işletmecilerinin yaşadığı problemlerden bazıları hırsızlık olayları, jet ski kazaları ve müşterilerin verilen süreyi aşıp araçları zamanında teslim etmemeleridir. Bu tarz problemlere kesin çözüm getirmek için Ayvalık’ta jet skileri uzaktan kontrol edebileceğiniz bir sistem geliştirdik.

JET SKİ KONTROL CİHAZI

Ayvalık jet ski kıyıdan kontrol cihazı, telsiz tabanlı olduğu için kontrol menzili uzundur ve ortalama 6-10 km arası mesafedeki aracı kontrol edebilmektedir. Bu yüzden uzaktaki jet skiye kıyıdan uyarı vererek, kullanım süresini kontrol edebilir ve hırsızlık olaylarını engelleyebilir. Ayrıca IP68 sınıfında olup su geçirmez yapıdadır. Cihazımızın en önemli özelliklerinden bir diğeri ise, jet skinin kontrolünü sadece kullanıcıya bırakmadığı için olası kazaları engellemesidir. Ayvalık jet ski kontrol sistemi geliştiricisi olarak, cihazlarımızı her jet ski modeline montaj edebilecek şekilde geliştiriyoruz.

Bilindiği üzere, jet ski kontrol cihazlarının su sporları işletmecileri tarafından kullanılması zorunlu hale gelmiştir. Sezon öncesinde, Ayvalık’ta bulunan tüm su sporları işletmelerinin jet ski kıyıdan kontrol cihazını satın alıp tüm araçlarınıza montajını yaptırarak müşterilerinizin can güvenliğini ve sizin mal güvenliğinizi sağlamanızı rica ediyoruz. İşinde oldukça profesyonel olan ekibimizin bu alanda size yardımcı olacağının garantisini veriyoruz. Dünyanın birçok yerinden gelen tatilciler tarafından tercih edilen Ayvalık’ın güzel sahillerinin bu tarz sorunlarla anılmamasını istiyoruz. Müşterilerinizin güven içinde su sporlarını gerçekleştirebilmeleri için Ayvalık jet ski uzaktan kontrol sisteminin geliştirilmesi için sürekli çalışıyoruz.

Tümü