Avşa Adası Jet Ski Uzaktan Kontrol

12.04.2019
Avşa Adası Jet Ski Uzaktan Kontrol

Marmara Denizi’nin gözde turizm yerlerinden olan Avşa Adası, her yaz sezonu oldukça fazla sayıda turist ağırlamaktadır. Su sporları ise adanın en önemli aktiviteleridir. Avşa Adası’nda turistlerin yüksek talep dolayısıyla çok sayıda su sporları işletmeleri bulunmaktadır. Kano, banana, deniz bisikleti ve jet ski su sporları tesislerinden kiralanabilir.

Jet Ski

İşletmeciler için su sporları araçlarından en pahalısı jet skilerdir. Ortalama 10.000 TL- 65.000 TL arasında değişen fiyat arasında satılmaktadır.Bu fiyatlar jet skilerin modeline göre değişmektedir. Güçlü mekanizması ve motoru dolayısıyla elde edilmesi oldukça güçtür. Bu yüzden jet ski işletmecileri için kaybedilmemesi gereken bir gelir kaynağıdır. Ayrıca ülke turizmine katkı payı büyüktür. Jet skileri kiralamak isteyen turistler ise 30 dakika ve 1 saat gibi zaman periyotları için 50 ile 100 TL arasında değişen ücretler ödemektedir. İşletmeciler bu kazançların yanında oldukça önemli olan bazı problemler yaşamaktadır. Bu problemler, jet ski kazaları, hırsızlık olayları ve müşterilerin kullanım limitini geçmeleridir.

Avşa Adası jet ski kontrol sistemi

Bu problemlerin çözümü için Avşa Adası jet ski kontrol sistemi olarak, bir jet ski kontrol cihazı geliştirdik. Geliştirdiğimiz oldukça önemli olan bu cihaz, telsiz tabanlı çalışmaktadır. Böylece, cihazımızın kontrol merkezi uzun olup, uzak mesafedeki aracı kontrol edebilmektedir. Ayrıca jet skinin kontrolünü sadece kullanıcıya bırakmayarak, olası kazaların önüne geçebilmektedir. IP68 sınıfında olduğu için su geçirmez yapıdadır. Bu cihazın montajı her modele uygundur ve profesyonel çalışma ekibimizin gereken yardımı yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Avşa Adası jet ski uzaktan kontrol merkezi olarak, oluşturduğumuz jet ski kontrol cihazı ile motoru durdurmak ve tekrar çalışır hale getirmek mümkündür. Bu cihaz sayesinde, jet skilerin kaçırılmasını ve olabilecek kazaları engelleyebilirsiniz. Siz değerli işletmecilerin mal güvenliği ve müşterilerinizin can güvenliği için, sezon öncesinde geliştirdiğimiz jet ski uzaktan kontrol cihazını almanızı rica ediyoruz. Avşa Adası’nın bu tarz sorunların yaşanmasını istemiyoruz. Müşterilerinizin güven içinde su sporu aktivitelerini gerçekleştirebilmeleri için Avşa Adası jet ski kontrol sistemi siparişlerinizi beklemektedir.

Tümü