Alanya jet ski uzaktan kontrol

08.04.2019
Alanya jet ski uzaktan kontrol

Jet Ski, deniz motoru olarak da bilinmektedir. Yaz sezonunda yerli ve yabancı turistlerin en büyük tutkusu adrenalini yüksek tutan jet skilerdir. Plajlar turistlerle dolup taşarken yaz sezonun vazgeçilmezi jet ski işletmeleri sezon boyunca turistlere ev sahipliği yapmaktadır. Alanya, bu işletmelerin bulunduğu en gözde yerlerden biridir.

Jet skileri kiralamak isteyen turistler, 30 dakika ve 1 saat gibi zaman periyotları için 40 ile 100 dolar arasında değişen ücretler ödemektedir. Bu kazançların ülke turizmine katkı payı oldukça büyüktür. Ancak bu işletmeler bazı problemlerle karşılaşmaktadır. Bu problemlerden bazıları, jet ski kazaları ve yaşanan hırsızlık olaylarıdır. Bunun yanında, verilen süreleri aşıp zamanında teslim etmeyen kullanıcılardan da bahsedebiliriz. Bu tarz problemler genellikle her yaz sezonunda işletmeleri meşgul etmektedir.

Jet ski güçlü bir mekanizmaya sahiptir, o yüzden bu araçlar oldukça pahalıdır. Bu deniz araçlarının kontrol atında tutulması için jet kontrol sistemi gerekmektedir. Alanya jet ski kontrol sistemi ile, jet skilerin kullanım sürelerini kontrol etmek ve hırsızlık olaylarının önüne geçmek amacıyla bir kontrol cihazı ürettik. Ürettiğimiz bu cihaz telsiz tabanlı çalışmaktadır. Bu yüzden kontrol menzili uzun olup, yaklaşık 6 km uzaklıktaki aracı kontrol edebilmektedir. Ayrıca, jet skinin kontrolünü sadece kullanıcıya bırakmaz, böylece olası kazaları önler. IP68 sınıfında olduğu için su geçirmez yapıdadır. Cihazlarımız her jet ski modellerine uygun üretilmektedir.

Alanya jet uzaktan kontrolü için oluşturduğumuz jet ski kontrol cihazı ile motoru durdurmak ve tekrar çalışır hale getirmek profesyonel telsizin 1 tuşu ile yapılmaktadır. Bu cihaz sayesinde, jet skilerin kaçırılmasını ve olası kazaları engelleyebilirsiniz. Siz işletmecilerin mal güvenliği ve müşterilerinizin can güvenliği için sezon öncesinde, geliştirdiğimiz jet ski kontrol cihazını almanızı önemle rica ediyoruz. Bu cihazın montajı için uzman ekibimizin size yardımcı olacağının garantisini veriyoruz. Yaz turizmi için en çok tercih edilen yerlerden biri olan Alanya’nın güzel sahillerinde bu tarz sorunların yaşanmasını istemiyoruz. Web sitemiz üzerinden Alanya jet ski uzaktan kontrol sistemini sipariş verebilirsiniz.

Tümü